herb BIP - Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie

www.goleniow.pl

Kontakt e-mailowy do radnych

L.p.

Nazwisko i imię

Adres EMAIL

1.

Chodyko Dorota

dchodyko@goleniow.pl

2.

Czerwiński Krzysztof

kczerwinski@goleniow.pl

3.

Dykowski Łukasz

ldykowski@goleniow.pl

4.

Gręblicki Marcin

mgreblicki@goleniow.pl

5.

Henkelman Irena

thenkelman@goleniow.pl

6.

Jaworska Krystyna

kjaworska@goleniow.pl

7.

Kowalewski Hubert

hkowalewski@goleniow.pl

8.

Łebiński Wojciech

wlebinski@goleniow.pl

9.

Maciejewski Wojciech

wmaciejewski@goleniow.pl

10.

Majdak Czesław

czmajdak@goleniow.pl

11.

Mituła Łukasz

przewodniczacy@goleniow.pl

12.

Pach Marzena

mpach@goleniow.pl

13.

Panek Artur

apanek@goleniow.pl

14.

Rutkowski Krzysztof

krutkowski@goleniow.pl

15.

Skałecka-Włodarczyk Lucyna

lwlodarczyk@goleniow.pl

16.

Wilińska-Onyśko Agata

aonysko@goleniow.pl

17.

Wojciechowski Andrzej

awojciechowski@goleniow.pl

18.

Zajko Krzysztof

kzajko@goleniow.pl

19.

Zygmański Ireneusz

izygmanski@goleniow.pl

20.

Żebiełowicz Mariusz

mzebielowicz@goleniow.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Jasińska 13-10-2015 10:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 13-10-2015
Ostatnia aktualizacja: Arkadiusz Sell 22-11-2018 08:31