Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie - zawiadamia się o przyjęciu przez Radę Miejską w Goleniowie Uchwały nr XI/87/15 z dnia 09 września 2015r. w sprawie przyjęcia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Goleniów

OBWIESZCZENIE

BURMISTRZA GMINY GOLENIÓW

z dnia 23 października 2015r.

 

Na podstawie art. 43 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji  o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tekst jednolity Dz. U. z 2013, poz. 1235 z późn. zm.)

zawiadamiam

o przyjęciu przez Radę Miejską w Goleniowie Uchwały nr XI/87/15 z dnia 09 września 2015r.  w sprawie przyjęcia Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Goleniów.

Z treścią przyjętego przez Radę Miejską w Goleniowie dokumentu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Goleniów oraz Podsumowaniem wraz z uzasadnieniem zawierającym informacje o udziale społeczeństwa w postępowaniu, a także w jaki sposób zostały wzięte pod uwagę i w jakim zakresie zostały uwzględnione uwagi i wnioski zgłoszone w związku z udziałem społeczeństwa, można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, Plac Lotników 1, pok. nr 206 w godzinach pracy tj. od poniedziałku  do piątku między 7:30 a 15:30.

Dokumentacja udostępniona została również w wersji elektronicznej na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie (www.bip.goleniow.pl), w zakładce Ochrona Środowiska.

Niniejsze obwieszczenie zostało podane do publicznej wiadomości poprzez zamieszczenie  na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta                   w Goleniowie, wywieszona na tablicy ogłoszeń w siedzibie organu, a także opublikowane   w prasie.

 

                                                                                                                              Burmistrz Gminy Goleniów

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Chilkiewicz 23-10-2015 11:07
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Chilkiewicz 23-10-2015
Ostatnia aktualizacja: Joanna Chilkiewicz 23-10-2015 11:08