herb BIP - Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie

www.goleniow.pl

zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie zbiornika laguna do magazynowania koncentratu organicznego na potrzeby własne, na terenie działki nr 234/2, położonej w obrębie geodezyjnym Danowo .

  

Goleniów, dnia 13 kwietnia 2012r.

 

WPNS.6220.7.2012.JC

  

 

                                                     ZAWIADOMIENIE

 

Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie zawiadamia, że zostało wszczęte postępowanie administracyjne w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na: budowie zbiornika laguna do magazynowania koncentratu organicznego na potrzeby własne, na terenie działki nr 234/2, położonej w obrębie geodezyjnym Danowo

 

W związku z powyższym informuje się, że:

  • dokumentacja dotycząca sprawy jest do wglądu w Wydziale Architektury i Ochrony Środowiska, Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie (po. 206), w godzinach od 7.30 do 15.15 (od poniedziałku do piątku),

  • wnioskodawcą jest Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne INSBUD Sp. z o.o. Danowo 16C, 72 – 100 Goleniów

  • organami uzgadniającymi są: Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Goleniowie.

  • w terminie 21 dni od dnia publicznego ogłoszenia można zapoznać się z materiałami oraz wnieść stosowne uwagi i zastrzeżenia lub wyjaśnienia w przedmiotowej sprawie.

 

Po upływie ustawowego terminu sprawa zostanie rozpoznana w oparciu o posiadane dowody i materiały.

 

 


 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kamila Buksik 13-04-2012 14:44
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kamila Buksik 13-04-2012
Ostatnia aktualizacja: - 13-04-2012 14:44