Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie- zawiadamia się, że w dniu 06 lutego 2014r. inwestor przedłożył raport oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn: ??Przebudowa fermy norek oraz budowa pawilonu hodowlanego do tymczasowego przechowywania norek i hali namiotowej przeznaczonej do prowadzenia wstępnej obróbki skór na terenie działki numer 33/1, położonej w obrębie geodezyjnym Modrzewie.?

 

 

Goleniów, dnia 06 lutego 2014r.

WPNS.6220.10.2013.JC.

 

 

 

 

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie zawiadamia, że w dniu 06 lutego 2014r. inwestor przedłożył raport oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia pn: „„Przebudowa fermy norek oraz budowa pawilonu hodowlanego do tymczasowego przechowywania norek i hali namiotowej przeznaczonej do prowadzenia wstępnej obróbki skór na terenie działki numer 33/1, położonej w obrębie geodezyjnym Modrzewie.”

W związku z powyższym informuje się, że:

  • dokumentacja dotycząca sprawy jest do wglądu w Wydziale Planowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska, Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie (pok. 206), w godzinach od 7.30 do 15.30 (od poniedziałku do piątku),

  • organami opiniującymi i uzgadniającymi są: Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Goleniowie.

  • w terminie 21 dni od dnia publicznego ogłoszenia można zapoznać się z materiałami oraz wnieść stosowne uwagi i zastrzeżenia lub wyjaśnienia w przedmiotowej sprawie.

 

Po upływie ustawowego terminu sprawa zostanie rozpoznana w oparciu o posiadane dowody i materiały.

 


 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Chilkiewicz 06-02-2014 15:10
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Chilkiewicz 06-02-2014
Ostatnia aktualizacja: - 06-02-2014 15:10