herb BIP - Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie

www.goleniow.pl

Radni według okręgów wyborczych

Okręg nr 1 – radny Artur Daniel Panek

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Boczną, Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Dębową, Gabriela Narutowicza, Ignacego Paderewskiego, Jaworową, Jodłową, Kalinową, Kolejową, Ks. Alojzego Mochalskiego, Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Leśną, Plac Strażacki, Sosnową, Spokojną, Stargardzką, Stefana Starzyńskiego, Świerkową, Torową, Wileńską, Władysława Sikorskiego, Wytwórczą, Zacisze.

 

Okręg nr 2 – radna Marzena Teresa Pach

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Adama Asnyka,  Cypriana Kamila Norwida, Elizy Orzeszkowej, Gen. Stefana Grota -Roweckiego, Henryka Sienkiewicza, Hugona Kołłątaja, Jana Kasprowicza, Jana Kochanowskiego, Konstantego Ciołkowskiego, Leona Kruczkowskiego, Marii Dąbrowskiej, Marii Konopnickiej: 3, 3A, 3B, 9, 11, 13, 15, 15A, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 59A, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, Michała Drzymały, Mikołaja Kopernika, Mikołaja Reja, Stanisława Moniuszki, Stanisława Staszica, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego, Zofii Nałkowskiej, Krzewno.

 

Okręg nr 3 – radny Wojciech Jan Łebiński

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Aleję Róż, Bolesława Prusa, Sportową, Szczecińską: 15, 15A, 15B, 15C, 15D, 15E, 17A, 17B, 17C, 17D, 17E,  19A, 19B, 19C, 19D, 19E, 19F, 19G, Władysława Reymonta.

 

Okręg nr 4 – radny Krzysztof Roman Rutkowski

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Cichą, Lipową: 1, 1A, 1B, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 2E, 24, Piaskową:  3, 5, 7, 22A, 22B, 22C, 22D, 22E, 26A, 26B, 26C, 26D, 28A, 28B, 28C, 32A, 32B, 32C, 32D,  32E, Szczecińską: 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30A, 30B, 30C, 30D, 30E, 30F, 32, 34, 36 , Wrzosową.

 

Okręg nr 5 – radna Krystyna Halina Jaworska

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice:  Akacjową, Lipową: 6, 8, 8A, 8B, 8C, 9, 9C, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, Piaskową: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24A, 24B, 24C.

 

Okręg nr 6 – radny Krzysztof Zajko

Część miasta Goleniowa obejmująca ulicę: Jana Matejki.

 

Okręg nr 7 – radny Andrzej Zdzisław Wojciechowski

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: 11 Listopada, Armii Krajowej: 13A, 13B, Błękitną, Brązową, Brzozową, Dębią Górę, Fioletową, Jana Pawła II, Janusza Korczaka, Juliusza Słowackiego: 3, 6, 6A, 6B, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18B, 19, 19A, 19B, 19C, 20A, 20B, 21, 22, 22B, 22G, 22J, 22K, 22N, 23, 25, 25A, 26, 26A, 26B, 26C, 26D, 26E, 27, 27A, 27B, 27C, 28, 28A, 28B, 29, 30, 30A, 31, 31A, 31C, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 42, 44, 44A, 46, 48, 50, 52, 54, Kolorową, Kombatantów, Ks. Augustyna Kordeckiego, Ks. Franciszka Włodarczyka, Ks. Piotra Wawrzyniaka, Ks. Włodzimierza Kowalskiego, Niepodległości, Odrodzenia, Ogrodową, Polną, Polską, Pomorską, Ptasią, Seledynową, Słoneczną, Stanisława Mikołajczyka: 42, 44, 45, Tęczową, Wojska Polskiego: 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21A, 21B, 21C, 23, 24, 25, 26, 27, 29A, 29B, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36,  36A, 37, 37A, 38, 38A, 38B, 40, 43, 44, 44A, 45, 46, 46A, 47, 50, 51, 52A, 54, 54A, 57, 58, 59,  60, 65, 66, 68, 102, Zachodnią, Zaułek, Żółtą.

 

Okręg nr 8 – radny Czesław Majdak

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Adama Mickiewicza, Armii Krajowej: 12A, 12B, 20, 21, 22, 24, 25, 28, 29, 29A, 31, 32, Króla Władysława Jagiełły, Ks. Maksymiliana Kolbego, Piastów, Stanisława Mikołajczyka: 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12A, 12B, 12C, 12D, 13, 14A, 14B, 14C, 14D, 14E, 14F, 15, 16, 17, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34A, 34B, 35, 36, 37, 38A, 38B, 38C, 38D, 38E, 38F, 39, 40, Zygmunta Krasińskiego.

 

Okręg nr 9 – radna Irena Henkelman

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Anny Jagiellonki, Bogusława X, Czesława Miłosza, Gen. Franciszka Kleeberga, Graniczną, Grenadierów, Jana III Sobieskiego, Juliana Tuwima, Konstantego I. Gałczyńskiego, Krzysztofa K. Baczyńskiego, Kwiatową, Lawendową, Metalową, Owocową, Sadową, Szarotki, Walecznych, Wąską, Wiosenną, Wolińską.

 

Okręg nr 10 – radny Ireneusz Miłosław Zygmański

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Armii Krajowej: 5A, 5B, 6A, 6B, 9A, 9B, 10a, 10B, Bohaterów Warszawy, Chłopską, Emilii Plater, Króla Władysława Łokietka, Ludową, Łąkową, Nowogardzką, Ofiar Katynia, Partyzantów, Robotniczą, Szkolną: 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 22, 25, 26A, 26B, 26C, 26D, 27, 28A, 28B, 28C, 29, 30A, 30B, 30C,31, 32, 33, 34A, 34B, 34C, 35, 36, 37, 38A, 38B, 38c, 40, 40A, 40B, 40C, 40D.

 

Okręg nr 11 – radny Krzysztof Mariusz Czerwiński

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Bankową, Botaniczną, Dworcową, Ekologiczną, Fabryczną, Fryderyka Chopina, Inwalidzką, I Brygady  Legionów, Kazimierza Pułaskiego, Konstytucji 3 Maja: 42, 43, 43A, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 50A, 50C, 51, 52, 52A, 53A, 53B, 53C, 53D, 55, 55A, 55B, 55C, 55D, 57A, 57B, 57C, 57D, 59A, 59B, 59C, 59D, 59E, 59F, 61, Krótką, Maszewską, Miętową, Na Polanie, Paproci, Parkową, Plac Józefa Piłsudskiego, Powrotną, Przyrodniczą, Roślinną, Rumiankową, Rzemieślniczą, Rybacką, Sielską, Składową, Słoneczne Wzgórze, Spacerową, Szkolną: 42A, 42B, 42C, 42D, 42E, Tartaczną, Uroczą, Urodzajną, Wiejską, Zakładową, Zielone Wzgórze, Zielną, Żniwną.

 

Okręg nr 12 – radny Łukasz Mituła

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Gen. Władysława   Andersa, Grunwaldzką: 5, 5A, 5B, 5C, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 7A, 7B, 8, 10, 10a, Jana Kilińskiego, Juliusza Słowackiego:4, 4A, 4B, Kurcząt, Marii Konopnickiej: 14, 16, 18, 20, 22, 26, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42, Młynarską, Nadrzeczną, Przestrzenną, Szczecińską: 1, 5, 6, 7, 8, 9, 11A, 11B, 11C, 11D, 16, 16A, 16B, 16C, Tadeusza Kościuszki: 4, 5, 6, 7,  Wojska Polskiego: 1, 2, 4, 5, 5A, 7A, 8, 9, 10A.

 

Okręg nr 13 – radna Halina Teresa Nebratenko

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Aleksandra Puszkina, Barnima I, Grunwaldzką: 1, 1A, 2, 2A, 2B, 2C, 2D, 4, 4A, 4B, 4C, 4D, 4E, 4F, Konstytucji 3 Maja: 1A, 1B, 1C, 3A, 3B, 3C, 5A, 5B, 5C, Plac Bramy Wolińskiej,  Plac Lotników, Plac Mieszka I, Tadeusza Kościuszki: 1, 2, 3, 9, 10, 10A, Zieloną Drogę.

 

Okręg nr 14 – radny Wojciech Grzegorz Maciejewski

Część miasta Goleniowa obejmująca ulice: Józefa Sorysa, Juliana Ursyna Niemcewicza, Konstytucji 3 Maja: 7A, 7B, 9A, 9B, 12, 17, 23, 25, 27, 30B, 30E, 31, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 41A, Pocztową, Słowiańską, Szarych Szeregów, Wincentego Witosa.

 

Okręg nr 15 – radny Mariusz Przemysław Żebiełowicz

Część gminy Goleniów obejmująca miejscowości: Bolesławice,  Domastryjewo,  Kamieniska, Kąty, Krępsko, Łaniewo, Modrzewie, Święta, Żdżary.

 

Okręg nr 16 – radna Dorota Chodyko

Część gminy Goleniów obejmująca miejscowości: Białuń, Glewice, Gniazdowo, Marszewo, Miękowo, Niedamierz, Niewiadowo, Wierzchosław, Żółwia Błoć.

 

Okręg nr 17 – radna Agata Wilińska-Onyśko

Część gminy Goleniów obejmująca miejscowości: Burowo, Imno, Mosty, Mosty Osiedle.

 

Okręg nr 18 – radna Lucyna Skałecka-Włodarczyk

Część gminy Goleniów obejmująca miejscowości: Bącznik, Bolechowo, Budno, Danowo, Łęsko, Podańsko, Stawno, Tarnowiec, Tarnówko,  Zabród, Żółwia.

 

Okręg nr 19 – radny Marcin Stanisław Gręblicki

Część gminy Goleniów obejmująca miejscowości: Kliniska Wielkie, Pucie, Rurka, Rurzyca.

 

Okręg nr 20 – radny Łukasz Grzegorz Dykowski

Część gminy Goleniów obejmująca miejscowości: Borzysławiec, Bystra, Czarna Łąką, Ininka, Inoujście, Kępy Lubczyńskie, Komarowo, Lubczyna, Łozienica, Pucko.

 

Okręg nr 21 – radny Hubert Jan Kowalewski

Część gminy Goleniów obejmująca miejscowości: Pucice, Załom.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Jasińska 11-12-2014 15:08
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 11-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Arkadiusz Sell 17-12-2014 08:16