Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OGŁOSZENIE BURMISTRZA GMINY GOLENIÓW o podjęciu uchwał w sprawie planu miejscowego

 

                    Na podstawie art. 17 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu  i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz. U. z 2012 r. poz. 647 z późniejszymi zmianami)                 i art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o  udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013 r., poz. 1235 z późniejszymi zmianami) zawiadamiam   o podjęciu przez Radę Miejską w Goleniowie następujących uchwał:

- Nr XVI/173/16 z dnia 27 stycznia 2016 r. o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Goleniów obejmującego teren w obrębach ewidencyjnych Ciechno, Budno, Marszewo, Żółwia Błoć, Żdżary, Miękowo, Wierzchosław, Niewiadowo i Nr 9 miasta Goleniów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko w celu ustalenia przeznaczenia i zagospodarowania terenu inwestycji celu publicznego wzdłuż istniejącej napowietrznej linii elektroenergetycznej wysokiego napięcia 110 kV relacji Recław-Goleniów w związku z planowaną jej przebudową.

 

- Nr XIV/132/15 z dnia 25 listopada 2015 r. zmienionej Uchwałą Nr XVI/172/16 z dnia 27 stycznia 2016 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Goleniów obejmującego teren w obrębie ewidencyjnym Łozienica (ok. 364 ha) wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

 

     Uchwały wraz z załącznikami określającymi szczegółowy obszar  planów miejscowych znajdują się w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, Plac Lotników 1, pok. 206            i na stronie internetowej www.goleniow.pl

       Zainteresowani mogą składać wnioski do planów miejscowych w formie pisemnej, ustnie do protokołu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej - e-mail:ugim@goleniow.pl do Burmistrza Gminy Goleniów, z podaniem imienia i nazwiska lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu, oznaczenia nieruchomości, której wniosek dotyczy,   w nieprzekraczalnym terminie  do dnia 23 marca  2016 r.

  

                                                                                 

                                                                                                    Burmistrz Gminy Goleniów 

                                                                                                           Robert Krupowicz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Elżbieta Milewska 29-02-2016 09:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 29-02-2016
Ostatnia aktualizacja: - 29-02-2016 09:43