Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Łebiński Wojciech

Lp. Data i miejsce zgłoszenia Treść interpelacji, wniosku lub zapytania Odpowiedź
1.

28.06.2019 r.       X sesja RM 

Chciałbym złożyć wniosek o postawienie kilku ławek oraz słupków umożliwiających właściwe zawieszenie rozkładów jazdy przez podmioty korzystające z przystanku PKS na tzw. rampie, koło przystanku PKP. Wiem, że to będzie tymczasowe, ale póki nie zrobimy tam generalnego remontu, to warto tam zainwestować.

Odpowiedź
2. 17.06.2020 r. Komisja Spraw Społecznych, Edukacji, Kultury i Sportu 

Wniósł o sporządzenie opinii prawnej, czy udział urzędników Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, pań: Sylwii Tomaszewskiej oraz Grażyny Miklewicz, w pracach Społecznej Komisji Mieszkaniowej, jako członków tejże komisji, nie stoi w sprzeczności z art. 30 Ustawy o pracownikach samorządowych?

Odpowiedź
3.

24.06.2020 r XX sesja RM

„Szanowni Państwo, jako, że jesteśmy w punkcie chyba 30 wolne wnioski, składam wolny wniosek w brzmieniu Szanowny Panie Burmistrzu, jako radny, w moim imieniu i mam nadzieję większości radnych zwracam się z uprzejmą prośbą o przywrócenie stypendiów dla uczniów w Goleniowie. Odpowiedź
4. 19.10.2020 r. Komisja Spraw Społecznych, Edukacji, Kultury i Sportu Wniósł o przedstawienie przez Ośrodek Pomocy Społecznej na następnym posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych, Edukacji, Kultury i Sportu ewentualnych rozwiązań dotyczących wstępnej opieki zdrowotnej oraz usług kąpielowych dla osób bezdomnych.  
5.

31.03.2021 r. XXX sesja RM 

Prosiłbym Pana Burmistrza o przedstawienie, nie wiem, czy na następnej komisji, czy na następnej sesji listy dróg, które zostały nam przekazane przez Powiat, wraz z ich stanem technicznym i ewentualnie, jeżeli będzie to możliwe w tak krótkim terminie, ewentualnych nakładów finansowych koniecznych na doprowadzenie tych dróg do stanu używalności, ewentualnie poprawy ich jakości. Odpowiedź

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Monika Jasińska 28-01-2019 12:45
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 28-01-2019
Ostatnia aktualizacja: Monika Jasińska 15-04-2021 09:52