Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie konsultacji projektu uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Goleniów z organizacjami pozarządowymi na rok 2014

OGŁOSZENIE KONSULTACJI

Burmistrz Gminy Goleniów zaprasza do konsultacji projektu rocznego „Programu współpracy Gminy Goleniów z organizacjami pozarządowymi na rok 2014”

 

Na podstawie art. 5a ust.1 ustawy z dnia 24 kwietnia 2013 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.) i uchwały Nr XLIV/577/10 Rady Miejskiej w Goleniowie z dnia 8 września 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji

Burmistrz Gminy Goleniów zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Goleniów z organizacjami pozarządowymi na rok 2014.

Program określa cele i zasady współpracy, formy współpracy, priorytetowe zadania publiczne, tryb powoływania oraz zasady działania komisji konkursowych do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert, okres i sposób realizacji Programu, sposób oceny realizacji Programu.

W ramach konsultacji zapraszamy do zapoznania się z projektem Programu, zgłaszania ewentualnych uwag, sugestii w odniesieniu do zapisów tego dokumentu. Projekt Programu dostępny jest:

  • na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Goleniów www.goleniow.pl w zakładce „Organizacje pozarządowe”

  • na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, ul. Plac Lotników 1

  • u Sekretarza Gminy Goleniów, ul. Plac Lotników 1, pok. 208.

 

Uwagi i opinie można zgłaszać w terminie: od 14 października do 7 listopada 2013 r. w formie:

1) elektronicznej na adres: sekretarz@goleniow.pl

2) listowej na adres: Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie, ul. Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów.

O terminie decyduje data wpływu opinii do Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie. Opinie i uwagi organizacji złożone po terminie zakończenia konsultacji nie będą brane pod uwagę.

Jednocześnie informujemy, że na zakończenie konsultacji w dniu 7 listopada 2013 r. zostanie zorganizowane w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie spotkanie konsultacyjne.

Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Sekretarz Gminy Goleniów. 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Edyta Guzikiewicz 14-10-2013 14:36
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 14-10-2013
Ostatnia aktualizacja: Edyta Guzikiewicz 15-10-2013 07:42