Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OBWIESZCZENIE-zawiadamia się strony postępowania o przedłużeniu terminu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących, niepodpiwniczonych z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem  z przyłączami wodociągowymi i kanalizacji sanitarnej oraz zew. Instalacją elektryczną, wod-kan i gazową wraz z budową wewnętrznej drogi dojazdowej na terenie działki nr 46/56 obręb geodezyjny Pucice

WPNS.6220.14.2018.JC                                                            Goleniów, dnia 26  lipca 2018r.

 

 

OBWIESZCZENIE

 

Na podstawie art. 36 § 1 i 2 oraz 49 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeksu postępowania  administracyjnego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1257 ze zm.) w związku z art. 74 ust 3 ustawy z dnia                                                  3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2017r. poz.1405 z późn.zm.),

 

zawiadamiam strony postępowania

 

o przedłużeniu terminu w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia polegającego na budowie 10 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, wolnostojących, niepodpiwniczonych z użytkowym poddaszem i wbudowanym garażem  z przyłączami wodociągowymi i kanalizacji sanitarnej oraz zew. Instalacją elektryczną, wod-kan i gazową wraz z budową wewnętrznej drogi dojazdowej na terenie działki nr 46/56 obręb geodezyjny Pucice, nie zostanie załatwiona w ustawowym terminie.

Przyczyną przedłużenia terminu jest konieczność uzupełnienia przez Wnioskodawcę karty informacyjnej przedsięwzięcia, przesłanej do Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

 

Jednocześnie nadmienia się, iż Burmistrz Gminy Goleniów wyda postanowienie w w/w sprawie  w terminie do 45 dni od daty wpływu do tutejszego Organu uzupełnienia przedłożonego przez Wnioskodawcę.

 

Ponieważ w powyższej sprawie liczba stron przekracza 20, zgodnie z art. 49 k.p.a. w związku  z art. 74 ust. 3 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego                             ochronie, udziale  społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania  na środowisko (Dz. U. z 2017r. poz.1405 z późn.zm.)- niniejsze zawiadomienie zostaje podane stronom do publicznej wiadomości przez zamieszczenie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta  w Goleniowie http://bip.goleniow.pl/, wywieszenie na tablicy ogłoszeń Urzędu Gminy i Miasta  w Goleniowie przy ul. Plac Lotników 1 oraz właściwego miejscowo Sołectw to jest Czarna Łąka i Pucice.

 

Obwieszczenie uważa się za doręczone po upływie 14 dni od dnia publicznego ogłoszenia.

 

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Chilkiewicz 26-07-2018 15:19
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Chilkiewicz 26-07-2018
Ostatnia aktualizacja: - 26-07-2018 15:19