Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Klauzula informacyjna z zakresu ochrony danych osobowych

Klauzula informacyjna z zakresu ochrony danych osobowych

  1. Administratorem danych osobowych jest Burmistrz Gminy Goleniów, z siedzibą w Urzędzie Gminy i Miasta w Goleniowie, Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów.
  2. W sprawach z zakresu ochrony danych osobowych mogą Państwo kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: abi@goleniow.pl, a także korespondencyjnie na adres Urzędu Gminy i Miasta:  Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów.
  3. Dane osobowe gromadzone i przetwarzane są w celu zapewnienia prawa dostępu do nagrań z przebiegu Sesji Rady Miejskiej w Goleniowie na podstawie art. 6 ust. 1c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., zgodnie z art. 20 ust. 1b ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym stanowiącym, iż „Obrady rady gminy są transmitowane i utrwalane za pomocą urządzeń rejestrujących  obraz i dźwięk. Nagrania obrad są udostępniane w Biuletynie Informacji Publicznej i na stronie internetowej gminy oraz w inny sposób zwyczajowo przyjęty” oraz zgodnie z ustawą z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.
  4. Transmisja obrad sesji Rady Miejskiej w Goleniowie dostępna jest w sieci Internet. Nagrania z sesji zamieszczane są na stronie internetowej http://www.goleniow.pl/ bezterminowo. Nagrania zapisane na nośnikach danych są archiwizowane zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa. Transmisja i utrwalanie obrad odbywa się za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk.
  5. Osoba objęta monitoringiem, która uczestnicząc w obradach sesji nie pełni funkcji publicznej, ma prawo do informacji o dokonywanej transmisji i istniejącym nagraniu, prawo dostępu do nagrań oraz prawo do anonimizacji wizerunku na zarejestrowanych obrazach – o ile inne przepisy prawa nie uniemożliwiają Administratorowi realizacji tych praw.
  6. Osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  7. Podczas transmisji obrad sesji Rady Miejskiej oraz ich nagrywania nie dokonuje się zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Arkadiusz Sell 30-11-2018 14:26
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-11-2018
Ostatnia aktualizacja: - 30-11-2018 14:26