Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego


Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego

Ogłoszenie o możliwości zgłoszenia uwag do oferty w trybie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688 z późn. zm.) na realizację zadania publicznego z zakresu działań wspierających rozwój wspólnot i społeczności lokalnych pt. Punkt doradczo - informacyjny dla obywateli Ukrainy na terenie Gminy Goleniów

W dniu 27 września 2019 r. do Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie wpłynęła oferta złożona przez LUKR - Centrum Integracji Ukraińców w Goleniowie na realizację zadania publicznego z zakresu działań wspierających rozwój wspólnot i społeczności lokalnych pt. Punkt doradczo - informacyjny dla obywateli Ukrainy na terenie Gminy Goleniów.

Uznając celowość realizacji ww. zadania podaje się ofertę do wiadomości publicznej. Zgodnie z art. 19a ustawy z dnia 23 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie każdy może zgłaszać uwagi dotyczące złożonej oferty.

Uwagi dotyczące oferty można zgłaszać pisemnie do dnia 7 października 2019 r., do Biura Obsługi Interesanta, przesyłać pocztą na adres: Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie ul. Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów lub drogą elektroniczną na adres: eguzikiewicz@goleniow.pl.

Uwagi przesłane po terminie nie będą rozpatrywane.

 

W załączeniu oferta LUKR - Centrum Integracji Ukraińców w Goleniowie.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Edyta Guzikiewicz 30-09-2019 14:35
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 30-09-2019
Ostatnia aktualizacja: - 30-09-2019 14:35