Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OGŁOSZENIE o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Goleniów obr. Podańsko.

 

      Na podstawie art. 17 pkt 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (tj. Dz.U. 2020 r., poz. 293 ze zm.) oraz art. 39 w związku  z art. 54 ust. 2 ustawy z dnia 3 października 2008r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (tj. Dz. U. 2020 r., poz. 283 ze zm.) zawiadamiam o podjęciu przez Radę Miejską w Goleniowie uchwały:

 

-  Nr XXV/372/20 z dnia 25 listopada 2020 r. o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Goleniów w obrębie geodezyjnym Podańsko dla terenów oznaczonych na załącznikach graficznych do w/w uchwały,

 

oraz

- o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko do ww. projektu miejscowego planu gdzie wnioski mogą być składane w formach przewidzianych w art. 40 ustawy  o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko,  w sposób podany jak poniżej.

 

      Uchwała z uzasadnieniem znajdują się w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, Plac Lotników 1, pok. 206 i na stronie internetowej www.goleniow.pl - BIP –„ Uchwały Rady Miejskiej” lub „Zagospodarowanie przestrzenne”.

Wnioski należy składać w formie papierowej lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej, do Urzędu Gminy i Miasta  w Goleniowie, Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów w terminie do dnia 01 czerwca 2021 r. Wnoszący wnioski podaje swoje imię  i nazwisko albo nazwę oraz adres zamieszkania albo siedziby.

    

       

Przekazane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z informacjami zawartymi w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie (http://bip.goleniow.pl) w zakładce Ochrona Danych Osobowych.” oraz w siedzibie administratora. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych tel. 91- 4698293, e-mail: abi@goleniow.pl

Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procedury sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego na podstawie ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu  i zagospodarowaniu przestrzennym.

 

Załącznik: uchwała

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Elżbieta Milewska 07-05-2021 07:59
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Elżbieta Milewska 07-05-2021
Ostatnia aktualizacja: - 07-05-2021 07:59