2021
Wykaz
osób prawnych i fizycznych oraz jednostek organizacyjnych nie posiadających osobowości prawnej,
którym w 2021 roku udzielono pomocy publicznej,
sporządzony na podstawie art. 37 ust. 1 pkt 2 lit. g ustawy z dnia 27 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 305 z późn. zm.)
lp. |
BENEFICJENT POMOCY |
|
SIA ABRASIVES POLSKA SP. Z O.O. |
|
D&B LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|
„FAYMONVILLE POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|
DANCO-AL SP. Z O.O. |
|
BESTSELLER COM-MERCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|
SERWACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA |
|
JF DUET S.C. |
|
JAN BAGIŃSKI |
|
SYNÓWKA & SYN SZYMON SYNÓWKA |
|
JF DUET S.C. DANIEL HARBACEWICZ, LUDWIKA HARBACEWICZ, NATALIA SZCZYGIEŁ |
|
„TANDEM” S.C. WALDEMAR DYMEK, MARIUSZ WALKOWIAK |
|
ELŻBIETA BRAJEWSKA-ANDRAŁOJĆ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA S.M.A.R.T. |
|
„GOSIA” ZAKŁAD FRYZJERSTWA DAMSKIEGO SZARAMA MARZENA |
|
„SALON FRYZJERSKI” JOLANTA PAPA-DATKUN |
|
ZAKŁAD FRYZJERSKI „SAWA” MICHNIEWSKA ELŻBIETA |
|
ERATO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|
„DRO-KOM” ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY MUŻYŁO GRZEGORZ |
|
F.H.U.”JAREZ” ZENON JARCZYK |
|
AUTO CENTRUM „MORS”SZCZUCHNIAK DARIUSZ |
|
„ELEKTROINSTAL” P.H.U. JAN BAGIŃSKI |
|
TOPCAR INŻ. TOMASZ MIKULSKI |
|
„DIAGNOSTYKA ZBIGNIEW WIĘCŁAW” |
|
JAROSŁAW KOSICKI |
|
AUTORYZOWANY ZAKŁAD NAPRAWY KAROSERII SAMOCHODOWYCH JAN SYNÓWKA |
|
CORNAC SPÓŁKA JAWNA PARFIANOWICZ & ZAWADZKI |
|
DREWNIKOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|
„FAYMONVILLE POLSKA” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
|
ANDRZEJ GĄSIOR |
|
„AGRA–MOS” SP. Z O.O. |
|
„AGRO–DANOWO” SP. Z O.O. |
|
BAKAN JANUSZ |
|
BANAŚ TADEUSZ |
|
BARAŃSKI BARTOSZ |
|
BARYLUK JÓZEF |
|
BARYLUK TADEUSZ |
|
BOCHONUS ADAM |
|
BOGDAŃSKI DARIUSZ |
|
BRZEZICKI WALDEMAR |
|
BUIŁEK JUSTYNA |
|
BĄK WŁODZIMIERZ |
|
CHABRASZEWSKI ANDRZEJ |
|
CIOS ROMUALD |
|
CUPAK BOŻENA |
|
CUPAK ANDRZEJ |
|
CZYŻ TADEUSZ |
|
DOBIES JAN |
|
DOBROWOLSKI KAZIMIERZ |
|
DUNOWSKI GRZEGORZ |
|
FILA WOJCIECH |
|
FILIPOWICZ ANETA |
|
FOKT MAREK |
|
FRONT ALINA |
|
FRĄSIAK ROMAN |
|
FRĄSIAK PAWEŁ |
|
GAJDECKA AGNIESZKA |
|
GAJDECKI KAROL |
|
GANCARZ ANDRZEJ |
|
GLIGA EWA |
|
GOŚ ZBIGNIEW |
|
GRYCZ ALINA |
|
GRZYBOWSKI JAN |
|
GÓRSKI CZESŁAW |
|
GÓRSKI KRZYSZTOF |
|
HARBACEWICZ DANIEL |
|
JANCZAK LESZEK |
|
JASIKOWSKI KRZYSZTOF |
|
JASKÓLSKI ANDRZEJ |
|
JASTRZĘBSKI JULIAN |
|
JAWORSKI JAROSŁAW |
|
KAPEJEWSKI MAREK |
|
KAWA KRZYSZTOF |
|
KAZIMIERSKI MIROSŁAW |
|
KAŹMIERCZAK – TOMASZEWSKA WIOLETTA |
|
KAŹMIERSKI ARTUR |
|
KIJOWSKA WANDA |
|
KLYSZCZ PIOTR |
|
KLYSZCZ PAWEŁ |
|
KOROWAJ EWELINA |
|
KOWALSKI PIOTR |
|
KOWALSKI GRZEGORZ |
|
KOŁODZIEJEK PIOTR |
|
KOŁODZIEJEK MAREK |
|
KOŁODZIEJEK PAWEŁ |
|
KUDLIK RYSZARD |
|
KULCZYŃSKI WOJCIECH |
|
KURYLONEK PAWEŁ |
|
KUSZ STANISŁAW |
|
KUŚ WIESŁAW |
|
KWIATKOWSKI GRZEGORZ |
|
KWIATKOWSKI JÓZEF |
|
KWIATKOWSKI MIROSŁAW |
|
KWIRYNG ARTUR |
|
LELIT KRZYSZTOF |
|
LEWCZANIN SŁAWOMIR |
|
MAJSAK RYSZARD |
|
MAKIEŁA ZBIGNIEW |
|
MAKSYM JERZY |
|
MALICKI STANISŁAW |
|
MARCINIAK JUSTYNA |
|
MASŁOWSKI IRENEUSZ |
|
MATECKI MICHAŁ |
|
MATUSIAK PAWEŁ |
|
MATYNIA EDWARD |
|
MATYSIAK MAGDALENA |
|
MAZUREK DAMIAN |
|
MAZUREK ROMAN |
|
MAZUREK BALBINA |
|
MEŁECH JANINA |
|
MISZCZAK TOMASZ |
|
MOSINIAK ANNA |
|
MUHL PHILIPP |
|
NAKONECZNY JÓZEF |
|
NEBRATENKO JANUSZ |
|
NOWAKOWSKI TOMASZ |
|
OLBORSKI TADEUSZ |
|
OLSZEWSKA DOROTA |
|
OLSZEWSKI PIOTR |
|
OSIEJUK WALDEMAR |
|
OSTROWSKI MARIAN |
|
PANEK PIOTR |
|
PATERAK PIOTR |
|
PATRASZEWSKI LEON |
|
PAWŁOWSKA BEATA |
|
PIELAK ANNA |
|
PIETRZAK AGNIESZKA |
|
PIETRZAK PAULINA |
|
PIKUŁA BARTŁOMIEJ |
|
„POL–FARMA” SP. Z O.O. |
|
„PORT LOTNICZY SZCZECIN-GOLENIÓW” SP. Z O.O. |
|
PRAŻUCH STANISŁAW |
|
PRZYTULSKI JAROSŁAW |
|
PUCHALSKA JOANNA |
|
PUDERECKA ANNA |
|
PUP „INSBUD” SP. Z O.O. |
|
PĄCZKO ANDRZEJ |
|
PĘDZIWIATR ROBERT |
|
PĘDZIWIATR ADAM |
|
RADEK MARCIN |
|
RAUNMIAGI KAROL |
|
ROZDEBA ROMAN |
|
ROZDEBA KAZIMIERZ |
|
ROZDEBA ZBIGNIEW |
|
RUDNICKI PIOTR |
|
RUTKOWSKI PAWEŁ |
|
RYBAK JERZY |
|
RYSIOWSKI RUDOLF |
|
RZEPA JAN |
|
SKRZECZ AGNIESZKA |
|
SOBCZAK JAROSŁAW |
|
SOBCZAK PIOTR |
|
SOBCZAK JUSTYNA |
|
SOBCZAK KRYSTIAN |
|
STANKIEWICZ ZBIGNIEW |
|
STROIŃSKI ZBIGNIEW |
|
STROMBEK TADEUSZ |
|
STRZEBOŃSKI PIOTR |
|
STRZELECKA IZABELA |
|
STUŁA LESZEK |
|
SYNÓWKA SZYMON |
|
SZCZEPANIK MATEUSZ |
|
SZCZODROK GRAŻYNA |
|
SZMUC ANDRZEJ |
|
SZMUC ADAM |
|
SZYMAŃSKA TERESA |
|
SŁABY HENRYK |
|
SŁOMSKA RENATA |
|
SŁOWIŃSKI ALEKSANDER |
|
TEODOROWICZ PIOTR |
|
TEREFEŃKO ADAM |
|
TYPA JANUSZ |
|
URBAŃSKA ELŻBIETA |
|
WIERZBICKI LEOPOLD |
|
WINIARCZYK MAŁGORZATA |
|
WITASZCZYK ALEKSANDER |
|
WOCH ZDZISŁAW |
|
WOŹNIAK KATARZYNA |
|
WOŁK STANISŁAW |
|
WYPYSKI WŁODZIMIERZ |
|
WĄCHAŁA JAN |
|
ZAJĄC RYSZARD |
|
ZAREMBA JERZY |
|
ZIMA DAROSŁAW |
|
ZMACZYŃSKI PAWEŁ |
|
ŚLIWIŃSKA MAŁGORZATA |
|
ŁACISZ MARIUSZ |
|
ŁUKASZEWICZ MARIA |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | Grzegorz Matławski | 15-02-2022 12:12 |
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | 15-02-2022 | |
Ostatnia aktualizacja: | Grzegorz Matławski | 26-05-2022 12:42 |