Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Rok 2008

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Ochrona i promocja zdrowia"

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Organizacja wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Goleniów"

w sprawie dotacji dla Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Szczecinie na wsparcie realizacji zadania pn. "Prowadzenie środowiskowych świetlic socjoterapeutycznych na terenie Gminy Goleniów".

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Kultura fizyczna w dziedzinie sportu na rzecz dzieci i młodzieży do lat 23"
Załącznik 031/2008

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Ochrona i promocja zdrowia"

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Kultura fizyczna w dziedzinie piłki nożnej na rzecz dzieci i młodzieży do lat 23 w Komarowie i Pucicach"

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Kultura fizyczna w dziedzinie kolarstwa na rzecz dzieci i młodzieży do lat 23"

w sprawie dotacji dla podmiotów niezliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. Organizacja czasu wolnego osób niepełnosprawnych w 2008 r.

w sprawie dotacji dla Stowarzyszenia Odnowy Wsi "Grodnica" w Kliniskach Wielkich na wsparcie realizacji zadania pn. "Organizacja cyklu imprez dla dzieci z terenów wiejskich Gminy Goleniów z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka"

w sprawie dotacji dla podmiotów niezliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży z terenu Gminy Goleniów"

w sprawie dotacji dla Towarzystwa Walki z Kalectwem w Szczecinie na wsparcie realizacji zadania publicznego pn. "Turystyka i rekreacja w Gminie Goleniów"

w sprawie dotacji dla podmiotów niezliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego pn. "Integracja mieszkańców obszarów wiejskich"

w sprawie dotacji dla Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie na wsparcie realizacji zadania pn. „Super Wiewiórka Przyjaciółka Oli i Kuby ”

o zmianie zarządzenia w sprawie powołania składu Zespołu Konsultacyjnego

w sprawie dotacji dla Stowarzyszenia Odnowy Wsi „Grodnica” w Kliniskach Wielkich na wsparcie realizacji zadania „Mikołajki dla dzieci i młodzieży”

w sprawie dotacji dla Stowarzyszenia „Samarytanin II” w Goleniowie na wsparcie realizacji zadań z zakresu pomocy społecznej

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego z zakresu organizacji różnych form wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży

w sprawie dotacji dla Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Tęczowa Kraina” w Goleniowie na wsparcie realizacji zadania publicznego polegającego na prowadzeniu punktu konsultacyjno – terapeutycznego dla dzieci z problemami rozwojowymi i ich rodziców

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia

w sprawie dotacji dla podmiotów niezaliczonych do sektora finansów publicznych na realizację zadania publicznego z zakresu kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży do lat 23

w sprawie dotacji dla Stowarzyszenia Odnowy Wsi „Grodnica” w Kliniskach Wielkich na realizację zadania publicznego polegającego na prowadzeniu schroniska dla osób bezdomnych

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Paweł Przesmycki 20-11-2009 14:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 20-11-2009
Ostatnia aktualizacja: Paweł Przesmycki 20-11-2009 14:32