Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OGŁOSZENIE KONSULTACJI projektu uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Goleniów z organizacjami pozarządowymi na rok 2013

 

OGŁOSZENIE KONSULTACJI

 

 

 

projektu uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Goleniów z organizacjami pozarządowymi na rok 2013

 

 

Na podstawie uchwały Nr XLIV/577/10 Rady Miejskiej w Goleniowie z dnia 8 września 2010 r. w sprawie określenia szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi
i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji, Burmistrz Gminy Goleniów zaprasza do udziału w konsultacjach, których przedmiotem jest projekt uchwały w sprawie Programu współpracy Gminy Goleniów z organizacjami pozarządowymi na rok 2013.

 

Program określa cele i zasady współpracy, formy współpracy, priorytetowe zadania publiczne, tryb powoływania oraz zasady działania komisji konkursowych do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert, okres i sposób realizacji Programu, sposób oceny realizacji Programu.

 

Termin konsultacji: od 4 do 25 października 2012 r.

 

W konsultacjach mogą uczestniczyć organizacje pozarządowe oraz podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010 r. Nr 234, poz. 1536 z późn. zm.)

 

Forma konsultacji:

  1. wyrażenie pisemnej opinii na formularzu stanowiącym załącznik do niniejszego ogłoszenia i skierowanie do Wydziału Administracji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, ul. Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów,

  2. wyrażenie elektronicznej opinii na formularzu stanowiącym do niniejszego ogłoszenia i przesłanie na adres ngo@goleniow.pl.

 

Komórką odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Administracji i Spraw Społecznych Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie, ul. Plac Lotników 1, 72-100 Goleniów.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Edyta Guzikiewicz 04-10-2012 10:27
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 04-10-2012
Ostatnia aktualizacja: Agnieszka Roszatycka-Krause 04-04-2024 16:44