Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie o rozpoczęciu konsultacji społecznych w sprawie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Goleniów wraz z Prognozą Oddziaływania na Środowisko projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Goleniów

OBWIESZCZENIE

spełniając wymóg ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko, informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych, w sprawie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Goleniów wraz z Prognozą Oddziaływania na Środowisko projektu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Goleniów.

Konsultacje społeczne trwają od 08.06.2015 do 29.06.2015.

Uwagi i wnioski z datą wpływu po dniu 29 czerwca 2015 r. nie będą uwzględniane. Nieprzedstawienie uwag w terminie oznacza rezygnację z prawa ich wyrażenia.
Po upływie terminu konsultacji zostanie przygotowane uzasadnienie zawierające w szczególności ustosunkowanie się Burmistrza do uwag zgłaszanych w trakcie konsultacji.
Projekt Planu oraz Prognoza wraz z formularzem konsultacji dostępny jest na stronie www.goleniow.pl oraz w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Goleniów, 72-100 Goleniów, pl. Lotników 1, pok. nr 214 (I piętro). Dokumenty są do wglądu w czasie pracy Urzędu Gminy i Miasta Goleniów tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. Formularz konsultacji należy przekazywać do dnia 29 czerwca 2015 roku:
1. w formie elektronicznej za pośrednictwem  poczty e-mail na adres: pgn_som@atmoterm.pl ;
2. pocztą tradycyjną na adres: ATMOTERM S.A., ul. Łangowskiego 4, 45-031 Opole;
3. osobiście poprzez złożenie formularza uwag w siedzibie Urzędu Gminy i Miasta Goleniów - pl. Lotników 1, Biuro Obsługi Interesanta (parter).

Burmistrz Gminy i Miasta Goleniów 
Robert Krupowicz

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Andrzej Krause 05-06-2015 13:10
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 05-06-2015
Ostatnia aktualizacja: Andrzej Krause 05-06-2015 13:43