Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

obwieszczenie-zawiadamia się o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na: zagospodarowaniu terenu sportowo ? rekreacyjnego składającego się z; alejek,schodów terenowych, placów zabaw na bezpiecznej nawierzchni, siłowni , urządzeń street workart, boiska rekreacyjnego do gry w piłkę nożną na naturalnej trawie,altany, wybiegu dla psów, ławek, koszy, stojaków na rowery , nasadzeń drzew i krzewów na terenie działki nr 233 i części działki nr 231 położonych w obrębie nr 3 w Nowogardzie.

 

WPNS.6733.10.2016.KB                                                                                                                   Goleniów, dnia 05 maja 2016r.

 

 

                                                                                                   O B W I E S Z C Z E N I E

 

Na podstawie art. 53 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z dnia 27 marca 2003r. (Dz. U. z 2015, poz. 199 jednolity tekst z późniejszymi zmianami ) zawiadamia się o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na: zagospodarowaniu terenu sportowo – rekreacyjnego składającego się z; alejek,schodów terenowych, placów zabaw na bezpiecznej nawierzchni, siłowni , urządzeń street workart, boiska rekreacyjnego do gry w piłkę nożną na naturalnej trawie,altany, wybiegu dla psów, ławek, koszy, stojaków na rowery , nasadzeń drzew i krzewów na terenie działki nr 233 i części działki nr 231 położonych w obrębie nr 3 w Nowogardzie.

 

Istnieje możliwość składania wniosków i uwag w Sekretariacie (I piętro, pokój 202) Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie (Plac Lotników 1) od poniedziałku do wtorku w godz. 730 do 1530 w terminie 14 dni od wywieszenia ZAWIADOMIENIA.

 

Materiały: projekt decyzji z wnioskiem i załącznikiem graficznym jest do wglądu w Wydziale Planowania Przestrzennego Nieruchomości i Ochrony Środowiska, pok.206 , I piętro w tut. Urzędzie.

 

 

 

 

 

 

 

 

OBWIESZCZENIE WYWIESZONO DNIA....................................................

 

 

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kamila Buksik 05-05-2016 13:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kamila Buksik 05-05-2016
Ostatnia aktualizacja: - 05-05-2016 13:04