herb BIP - Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie

www.goleniow.pl

Kontakt e-mailowy do radnych

L.p.

Nazwisko i imię

Adres EMAIL

1.

Chodyko Dorota

dchodyko@goleniow.pl

2.

Crissey Jennifer

jcrissey@goleniow.pl

3.

Czerwiński Krzysztof

kczerwinski@goleniow.pl

4.

Faryniarz Danuta

dfaryniarz@goleniow.pl

5.

Gręblicki Marcin

mgreblicki@goleniow.pl

6.

Jaworska Krystyna

przewodniczacy@goleniow.pl

kjaworska@goleniow.pl

7.

Kuszyński Robert

rkuszynski@goleniow.pl

8.

Latka Małgorzata

mlatka@goleniow.pl

9.

Łebiński Wojciech

wlebinski@goleniow.pl

10.

Maksym Jerzy

jmaksym@goleniow.pl

11.

Mituła Łukasz

lmitula@goleniow.pl

12.

Musialska Jolanta

jmusialska@goleniow.pl

13.

Muszyńska Aleksandra

amuszynska@goleniow.pl

14.

Paciorek Katarzyna

kpaciorek@goleniow.pl

15.

Panek Artur

apanek@goleniow.pl

16.

Różański Andrzej

arozanski@goleniow.pl

17.

Rutkowski Krzysztof

krutkowski@goleniow.pl

18.

Skakuj Mariusz

mskakuj@goleniow.pl

19.

Skałecka-Włodarczyk Lucyna

lwlodarczyk@goleniow.pl

20.

Sypień Krzysztof

ksypien@goleniow.pl

21.

Zajko Krzysztof

kzajko@goleniow.pl

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Arkadiusz Sell 04-12-2018 12:30
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 04-12-2018
Ostatnia aktualizacja: Arkadiusz Sell 04-12-2018 12:32