Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

obwieszczenie - zawiadamia się o prowadzonym postępowaniu administracyjnym w sprawie wydania decyzji zmieniającej decyzję P-8 z dnia 25 stycznia 2010r. o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na: budowie obiektów sportowych ? zamierzenie inwestycyjne pn: ?Odbudowa i modernizacja przystani żeglarskiej w Lubczynie w oparciu o plany projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski ? na terenie działek nr: 155/3, 431 i część działki 432 położonych w obrębie geodezyjnym Lubczyna - teren oznaczony na mapie sytuacyjno wysokościowej w skali 1: 500 Zmiana dotyczy zapisów w pkt. 2.2 ochrona środowiska i zdrowia ludzi, i pkt. 2.4. ochrona dziedzictwa przyrodniczego, likwidacji cypla ziemnego pomiędzy basenami małym i południowym, korekcie linii brzegowej, stworzenie jednego , większego basenu -nazwanego basenem południowym, zmiana lokalizacji jednego z projektowanych pomostów pływających wraz z sieciami ? obecnie pomost został usytuowany w miejscu zlikwidowanego cypla, zmiana przestrzennego rozładunku stanowisk cumowniczych z zachowaniem bilansu liczby tych stanowisk, zmiana lokalizacji budynku bosmanatu..

 

 

WPNS.6733.78.2009.2014.KB                                                    Goleniów, dnia 15 lipca 2014r.

 

 

                                                                                         O B W I E S Z C Z E N I E

 

Na podstawie art. 53 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym z dnia 27 marca 2003r. (Dz. U. z 2012, poz. 647 jednolity tekst z późniejszymi zmianami) zawiadamia się o prowadzonym postępowaniu administracyjnym w sprawie wydania decyzji zmieniającej decyzję P-8 z dnia 25.01.2010r. o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego polegającej na: budowie obiektów sportowych – zamierzenie inwestycyjne pn: „Odbudowa i modernizacja przystani żeglarskiej w Lubczynie w oparciu o plany projektu Zachodniopomorski Szlak Żeglarski „ na terenie działek nr: 155/3, 431 i część działki 432 położonych w obrębie geodezyjnym Lubczyna - teren oznaczony na mapie sytuacyjno wysokościowej w skali 1: 500 .

Zmiana dotyczy zapisów w pkt. 2.2 ochrona środowiska i zdrowia ludzi, i pkt. 2.4. ochrona dziedzictwa przyrodniczego, likwidacji cypla ziemnego pomiędzy basenami małym i południowym, korekcie linii brzegowej, stworzenie jednego , większego basenu -nazwanego basenem południowym, zmiana lokalizacji jednego z projektowanych pomostów pływających wraz z sieciami – obecnie pomost został usytuowany w miejscu zlikwidowanego cypla, zmiana przestrzennego rozładunku stanowisk cumowniczych z zachowaniem bilansu liczby tych stanowisk, zmiana lokalizacji budynku bosmanatu.

Istnieje możliwość składania wniosków i uwag w Sekretariacie (I piętro, pokój 202) Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie (Plac Lotników 1) od poniedziałku do wtorku w godz. 730 do 1530 w terminie 14 dni od wywieszenia ZAWIADOMIENIA.

 

Materiały: projekt decyzji z wnioskiem i załącznikiem graficznym jest do wglądu w Wydziale Planowania Przestrzennego Nieruchomości i Ochrony Środowiska, pok.206 , I piętro w tut. Urzędzie.

 

 

 

 

OBWIESZCZENIE WYWIESZONO DNIA....................................................

 


 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Kamila Buksik 15-07-2014 13:15
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Kamila Buksik 15-07-2014
Ostatnia aktualizacja: - 15-07-2014 13:15