Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie - zawiadamia się, że inwestor przedłożył raport oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na budowie zakładu mycia i regranulacji foli odpadowej na terenie działki nr 142/1 położonej w obrębie geodezyjnym Załom, przy ul. Leśnej 5.

 

WPNS.6220.7.2014.JC.                                                                            Goleniów, dnia 21 sierpnia 2014r.

 

 

 

 

 

 

OBWIESZCZENIE

Urząd Gminy i Miasta w Goleniowie zawiadamia, że inwestor przedłożył raport oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na budowie zakładu mycia i regranulacji foli odpadowej na terenie działki nr 142/1 położonej w obrębie geodezyjnym Załom, przy ul. Leśnej 5.

W związku z powyższym informuje się, że:

  • dokumentacja dotycząca sprawy jest do wglądu w Wydziale Planowania Przestrzennego, Nieruchomości i Ochrony Środowiska, Urzędu Gminy i Miasta w Goleniowie (pok. 206), w godzinach od 7.30 do 15.30 (od poniedziałku do piątku),

  • organami opiniującymi i uzgadniającymi są: Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Szczecinie oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Goleniowie.

  • w terminie 21 dni od dnia publicznego ogłoszenia można zapoznać się z materiałami oraz wnieść stosowne uwagi i zastrzeżenia lub wyjaśnienia w przedmiotowej sprawie.

 

Po upływie ustawowego terminu sprawa zostanie rozpoznana w oparciu o posiadane dowody i materiały.

 

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Joanna Chilkiewicz 29-08-2014 15:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Joanna Chilkiewicz 29-08-2014
Ostatnia aktualizacja: - 29-08-2014 15:12